אודות

כתיבה היא דרך לספר סיפור. משהו קרה למישהו והוא רוצה להעביר את זה הלאה. זה הכול. אין פה מניעים נסתרים נשגבים, ואין משמעויות שכדי להבין אותן צריך לסיים תואר ראשון בפילוסופיה.
ברוכים הבאים לעולם הטקסט האחר. אם אתם רוצים שמישהו יספר את הסיפור שלכם, או ימלא את האתר שלכם בתוכן מקצועי, או יעביר הלאה מסרים שיווקיים חשובים שברצונכם להחדיר לתודעת הציבור וקהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, הגעתם אל המקום הנכון.
מה שאנחנו מציעים הוא טקסט אחר. כזה שמבדיל בין תכנים עמוסים במילות חיפוש, לבין תכנים שמשדרים מסר שאנשים משתוקקים להגיב אליו.

למה אתם צריכים טקסט אחר?

כי כל אחד צריך להיות אלוף במה שהוא עושה. אתם אלופים בתחומכם. אנחנו אלופים בכתיבת תכנים מקצועיים ושיווקיים. השירותים המוצעים כוללים כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט, או למדיה החברתית, כמו שלא חשבתם שאפשר.
כי דף הנחיתה שלכם צריך לגרום לגולשים להרגיש שהחיים שלהם יהיו מושלמים רק אם יקבלו את השירותים או המוצרים שלכם. אבל מצד שני, הם צריכים להרגיש שזה היה רעיון שלהם, לפנות אליכם.
כי אם אתם מספרים לעצמכם שאתם לא יודעים לכתוב, אנחנו כאן כדי להדריך אתכם באמצעות טיפים מעשיים, או בסדנאות כתיבה אישיות, לכתיבת עסקית או יצירתית, בהן תלמדו את כלל המפתח בכתיבת תוכן: אם אתה יכול לחשוב את זה, אתה יכול לכתוב את זה.

 

זקוקים לשירותי כתיבת תוכן מקצועי או שיווקי?

רוצים ללמוד לכתוב כמו מקצוענים?

אין לכם זמן לכתוב בעצמכם כדי להוביל יותר תנועה לאתר באמצעות מאמרים, דפי נחיתה או פוסטים ברשתות החברתיות?

צוות 'יש טקסט אחר' זמין לשירותכם.

מלאו את פרטיכם בתיבת יצירת הקשר, או פנו אלינו ישירות במייל: info@yeshtextacher.co.il