שירותי כתיבת תכנים על בריאות ורפואה

שירותי כתיבת תוכן על בריאותכשמדובר בקידום אתר האינטרנט הרפואי שלכם במנועי החיפוש, עליכם לשכור שירותי כותבי תוכן רפואיים שיודעים לבצע את המחקרים העמוקים הנדרשים לכתיבה איכותית על תעשיית הבריאות.

מומחי כתיבה מספקים תכנים איכותיים המספקים יתרון תחרותי והמניבים תוצאות אמיתיות.

קידום אורגני משולב עם תוכן מקצועי ואיכותי

כותבי התוכן הבריאותי של 'יש טקסט אחר', ניסיון של שנים ביצירת תוכן מקורי לאתר האינטרנט ולמדיה החברתית, והם מיומנים בכתיבה על מגוון נרחב של התמחויות רפואיות, כולל ניתוחים פלסטיים, דרמטולוגיה, פולמונולוגיה או רפואה פנימית וקוסמטית.

אנו מבינים בבירור את דרישות התעשייה ויודעים כיצד לכתוב תוכן קריא וממוקד. המומחיות שלנו בכתיבת תכנים שיווקיים לקידום אורגני, משלימה את הידע שלנו בתחום הבריאות ומאפשרת לנו להתאים תכנים רפואיים לצרכים שלכם. אם תוכן רפואי משכנע, האתר שלכם ימשוך יותר מבקרים.

תוכן רפואי מותאם אישית

ב'יש טקסט אחר', צוות העורכים נוקט בגישה הוליסטית להפוך תוכן בריאותי לתוכן הרמוני. לפני תחילת תהליך הכתיבה, אנחנו נפגשים איתכם ומבקשים להבין את החזון והיעדים העסקיים שלכם, כך שנוכל ליצור תכנית תוכן ייחודית עבורכם.

אנחנו חושבים קדימה ומבינים את היתרון והערך של תוכן רפואי איכותי, כולל כתיבה לאתרי אינטרנט בתחום הבריאות, או תכנים למדיה החברתית. אנחנו עובדים איתכם כדי להבטיח שהתוכן הרפואי נכתב בהתאם להשקפתכם המקצועית והאישית.

שירותי כתיבת דפי נחיתה בתחום הבריאות

אנו מציעים שירותי כתיבת דפי נחיתה קליניים מותאמים אישית, שמושכים מבקרים חדשים לאתר שלכם ומעודדים אותם לנקוט בפעולה. איכות דפי הנחיתה מאפשרת לכם להתחבר עם יותר מטופלים מקוונים, באמצעות שתילת מילות מפתח נסתרות היטב.

תוכן בעל ערך הוא תוכן רלוונטי; פשוט; קריא; ניתן לשיתוף; וקורא לפעולה. והכי חשוב, התוכן שלכם צריך להיות מעשי. כל דף נחיתה וכל עמוד באתר האינטרנט שלכם צריך לדבר ישירות לקהל היעד שלכם, ולפגוש את הרצונות או הצרכים שלהם.

המידע צריך להועיל למטופלים

כדי לקבל תוצאות בחיפושים באינטרנט למידע הקשור לבריאות, עליכם לפרסם באופן קבוע ועקבי מאמרים חדשים באתר האינטרנט שלכם. תכנים ממוקדי בריאות מאפשרים לכם לחנך את המטופלים שלכם ברציפות בנושאי בריאותם ובריאות משפחותיהם.

מומחי מדיה חברתית ויחסי ציבור בתחום הבריאות, מזהים נושאים שמעניינים את קבוצות המטופלים שלכם, וכותבים תכנים מקוריים המציעים טיפולים מתאימים.

צוות הכותבים והעורכים של 'יש טקסט אחר' מתמקדים בהפקת תוצאות. אנו כותבים תוכן רפואי, כך שהוא מניע יותר תנועה לאתר ומפנה יותר מטופלים פוטנציאליים למרפאה שלכם. אם אתם מוכנים לשפר את התוכן הרפואי שלכם או את התכנים הבריאותיים שלכם במדיה החברתית, פנו אלינו היום לקבלת ייעוץ.